Companies you'll love to work for

Everywhere Ventures
290
companies
571
Jobs

Specjalista ds. personalnych

SATIM

SATIM

This job is no longer accepting applications

See open jobs at SATIM.
Kraków, Poland
Posted on Monday, February 5, 2024

Cześć,

Mamy dla Ciebie pracę w zakresie obsługi spraw personalnych firmy SATIM Monitoring Satelitarny. Twoim zadaniem będzie wspieranie zarówno firmę w działaniach strategicznych i operacyjnych, jak i pracowników w codziennych wyzwaniach czy zmianach. Szukamy osoby, która będzie brała aktywny udział w całym życiu firmy i ma wpływ na kształtowanie jej polityki oraz strategii personalnej.

Twoje obowiązki:

  • samodzielne administrowanie sprawami pracowniczymi
  • kompleksowa obsługa procesu zatrudniania i on/offboardingu
  • sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, przebiegiem, rozwiązywaniem stosunku pracy i umów cywilnoprawnych (w tym prowadzenie akt osobowych)
  • koordynacja i udział w procesach rekrutacyjnych
  • nadzorowanie terminowości przeprowadzania badań lekarskich oraz szkoleń BHP
  • sprawowanie nadzoru nad prawidłowością planowania i rozliczania czasu pracy (ewidencja nieobecności, czasu pracy, nadgodzin)
  • dbanie o proces komunikacji wewnętrznej w firmie
  • współpraca z wewnętrznym biurem kadrowo-płacowym
  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne w obszarze kadr
  • wsparcie kadry managerskiej w tematach HR
  • przygotowywanie delegacji pracowniczych

Wymagamy:

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • wysokich umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • umiejętności pracy w zespole
  • doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych i onboardingowych
  • otwartości na rozwój i zmiany
  • samodzielności w działaniu
  • zdolności organizacyjnych i wiedzy z zakresu technik zarządzania
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office

Oferujemy:

  • pracę w firmie startup do 50 pracowników w atmosferze pełnej szacunku i zrozumienia wśród ludzi lubiących swoją pracę
  • możliwość rozwoju Twojej ścieżki kariery

ZACHĘCAMY DO SKŁADANIA OFERT PRACY NA MAILA CAREERS@SATIM.CO

Szanujemy twoją prywatność, dlatego też twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma SATIM Monitoring Satelitarny Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Królewska 65, 30-081 Kraków, adres e-mail: hello@satim.co